Zodiakalny Skorpion – wszystko, co trzeba o nim wiedzieć. Ta charakterystyka może zaskoczyć…

Daj się zaskoczyć charakterystyce zodiakalnego Skorpiona! Odkryj o sobie coś nowego

Urodzeni w październiku i listopadzie ludzie pod znakiem ósmego z zodiaków – Skorpiona, często bywają pozytywną niespodzianką dla nowopoznanych.

Potrafi się zdarzyć, że pierwsze wrażenie o Skorpionach jest błędne. Początkowo zimne i wydające się być nieprzystępnymi osoby okazują się być tego kompletnym przeciwieństwem! 

Co przede wszystkim wyróżnia Skorpiony z tłumu?

Jeśli mielibyśmy wybrać jedną cechę najbardziej charakterystyczną dla ludzi spod tego znaku zodiaku to brak obaw przed mówieniem prawdy. Niecierpiący niedomówień w relacjach czasem okazują się być nawet zbyt szczerymi i otwartymi w swoich poglądach, nawet jeśli nie mają na myśli nic złośliwego. 

Pamiętaj, że Skorpiony zawsze cię wysłuchają!

Są one genialnymi doradcami w sprawach osobistych, zachowując jednocześnie empatię i praktycznie próbując rozwiązać dany problem. Ich pomysłowość i dawane wsparcie pomagają przetrwać nawet najtrudniejszy czas, służąc jako filar dla swoich przyjaciół. 

Czego jeszcze spodziewać się po Skorpionach? Moda, szyk i dobrze dobrane ubrania do sylwetki to coś co do Skorpionów przemawia.

Lubią one wyglądać dobrze i dobrze się czuć z tym co noszą. W połączeniu z wyżej wymienioną prostolinijnością te osoby będą pierwszymi, które powiedzą ci, że „top za bardzo cię obciska”, a „nowe buty pogrubiają ci kostki”. Jednak od nich również spodziewaj się prezentów, które podkreślą twoją urodę podarowanych bez okazji.

Miłość wśród Skorpionów jest jednak trudnym orzechem do zgryzienia.

Bywają one często zazdrosne i nieskore do opowiadania o swoich uczuciach, nie bój się mimo to mówić im o trudnych lub nurtujących cię rzeczach! Skorpiony są ze wszystkich zodiaków najlepsze w przyjmowaniu złych wiadomości.

Jednak jeśli stały związek to Twój cel, a trudny charakter nie jest ci straszny, bierz się za to!

Osoby spod tego znaku zodiaku cechują się wiernością, oddaniem, które odbiją się dobrym światłem na długotrwała relację. Oddanie i wierność jednak nie przyćmią Skorpionom realistycznego punktu widzenia!

Pewnie stąpają po ziemi, czujnie wyłapując skryte intencje i czytając między wierszami. Wierzą swojej intuicji ponad miarę i często prowadzi ona do dobrego dla nich końca. Niczego nie robią wbrew swoim zasadom moralny.

Skropiony twardo dążą do wyznaczonych sobie celów. Ich ambicja pcha ich do przodu niezależnie od poziomu trudności wyznaczonych zadań.

Nie spoczną póki nie osiągną tego co sobie zamierzyli i nie poddadzą się tak długo jak przed sobą na końcu drogi będą widzieć wymarzoną nagrodę.

Skorpionami potwierdzającymi to są między innymi Bill Gates, Pablo Picasso, Leonardo, a z gwiazd światowego formatu DiCaprio czy Julia Roberts!

Jaki jednak jest najlepszy zawód dla Skorpiona? Biorąc pod uwagę, że są to ludzie obiektywnie wydający swoje osądy najpewniej sprawdzą się w takich dziedzinach jak adwokatura czy sądownictwo.

O czym nie rozmawiać ze Skorpionami? Cóż tematem tabu są zdecydowanie finanse. Zwykle oszczędne i rozsądnie wydające pieniądze osoby spod tego zodiaku czasem lubią pozwolić sobie na drobną pieszczotę! Niezależnie czy to markowy ciuszek, czy opłacenie zagranicznej wycieczki.

Podzielcie się tym ze swoimi bliskimi Skorpionami i razem sprawdźcie jak duża cześć do nich pasuje!

 

error: Treść zabezpieczona przed kopiowaniem !!