Chcesz zmniejszyć cellulit. Dzięki niewielkiej zmianie możesz uzyskać spektakularne efekty

Chcesz zmniejszyć widoczność cellulitu, masz problem z nadwagą lub opuchlizną twarzy? Jedna mała zmiana pozwoli Ci uzyskać pożądane efekty w krótkim czasie.

Odchudzanie spędza sen z powiek wielu osobom. Niektórzy radzą sobie z nim lepiej, niektórzy gorzej. Są osoby, którym łatwo to przychodzi i waga z dnia na dzień spada, są natomiast tacy, którzy męczą się cały miesiąc dla marnego kilograma mniej na wadze.

Często przyczyną są warunki fizjologiczne oraz psychiczne nastawienie do odchudzania. Warto wiedzieć, że stosowanie restrykcyjnej diety nie jest konieczne. Często przyczyną cellulitu oraz opuchlizny twarzy, a nawet nadwagi jest co innego – zły metabolizm wody w organizmie oraz równowaga soli. Dobrze przyjrzeć się tym zagadnieniom bliżej. Dzięki temu będziemy wielu z nas znajdzie przyczynę swoich niepowodzeń.

Cellulit a nadmiar wody w organizmie

Cellulit jest ogromnym problemem. Nie tylko ciężko się go pozbyć, ale również zapobiec powstawaniu kolejnego. Jest to bardzo wstydliwy problem wielu kobiet. Okazuje się jednak, że nie jest tak trudno go kontrolować. Cellulit to nic innego, jak nadmiar wody w organizmie. Uwaga, może być jej aż 4 litry w namiarze! J

est to ogromna ilość, ale możemy ją zmniejszyć, regulując gospodarkę wodną poprzez stosowanie naturalnych środków moczopędnych tj. diuretyków. Pozwoli to nam na zmniejszenie obrzęków oraz usunięcie nadmiaru wspomnianej, ponadprogramowej wody. Poniżej opiszemy metodę, dzięki której możliwe jest wyeliminowanie nadmiaru płynów z organizmu w bardzo krótkim czasie.

Imbir, arbuz, cytryna, zielona herbata – to powszechnie znane i stosowane przez wiele osób sposoby, wykorzystywane w walce z nadmiarem kilogramów i pozbywaniem się wody z organizmu. Nie są one jednak wystarczające. Warto wprowadzić do tej listy również liście laurowe. Napary z liści laurowych są bardzo popularne pośród modelek. Przepis na ten cudowną herbatkę poniżej.

Herbata odchudzająca

Składniki:

  • 3 łyżki zielonej kawy
  • 800 ml wody
  • 1-2 liście laurowe
  • 800 ml wody

Sposób przygotowania:

Zagotuj wodę, po czym dodaj do niej wszystkie składniki. Przykryj napar np. spodkiem, pokrywką na 15 min. Przecedź herbatę przez gazę lub sitko

Napar należy pić 3 razy dziennie: rano, przed śniadaniem oraz przed snem. Ważne, aby kuracja nie trwała dłużej niż tydzień oraz nie była powtarzana zbyt często. Maksymalnie raz na kilka miesięcy. Herbata ma za zadanie chronić przed przejadaniem, usuwać nadmiar wody oraz poprawić metabolizm.

error: Treść zabezpieczona przed kopiowaniem !!