Dzień i miesiąc urodzenia ma wielkie znaczenie – cechy poszczególnych znaków zodiaku.

Kobiety nie od dziś są nazywane płcią piękną.

Przyciągają one mężczyzn jak magnes to takiego stopnia, że powstała już nie jedna piosenka, film czy wiersz mówiący o tym, jak ciężko żyje się panom bez kobiecej ręki oraz ile panowie są w stanie zrobić dla tej jedynej. Jednak istnieją statystyki według, których atrakcyjność kobiety jest przypisana danemu znaku zodiaku.

Atrakcyjność kobiety na ogół wiąże się z jej wyglądem oraz charakterem. Te dwa czynniki jeśli się ze sobą wiążą, to można powiedzieć, że żaden pan się takiej pani nie oprze. Piękne oczy, włosy, a do tego nietuzinkowy charakter z poczuciem humoru oraz pewną dozą inteligencji.

Panowie nie mogą się oprzeć takim kobietom. Jednak istnieje 5 znaków zodiaku, które mówią, że takie panie są najpiękniejsze. Sprawdź, które znaki wyróżniają się na tle reszty.

1. Byk

Kobiety urodzone w maju oraz kwietniu spod znaku byka mogą uważać się za szczęściary. To właśnie one są postrzegane jako wyjątkowo atrakcyjne dla mężczyzn. Panie spod znaku byka chętnie dbają o swoje ciało. Regularne odwiedzanie siłowni, kosmetyczki, stylistki paznokci czy fryzjera nie jest jej obce.

Co więcej, byki są znane ze swojego silnego charakteru. Chętnie podejmują wyzwania i nie dają sobie wmówić, że coś nie jest możliwe. Do kompletu tych cech dochodzi jeszcze nutka narcyzmu, która choć bywa postrzegana jako negatywna cecha to jednak ma swoje mocne strony

2. Bliźnięta

Kobiety spod znaku bliźniąt może nie zawsze wyglądają jak modelki. Jednak nie mogą się one skarżyć na brak powodzenia u mężczyzn. To co jest u nich szczególnie atrakcyjne to umiejętność podkreślania swoich walorów. Bliźniaczki wiedzą jak uwydatnić swoje zalety chociażby przez dobór swojej szafy.

Ubrania są jednym ze środków jakie służą kobietom urodzonym w czerwcu oraz drugiej połowie maja. Prócz tego zawsze masz swoje zdanie, którym chętnie dzielisz się z innymi. Twoja chęć do wyrażania siebie jest oznaką pewności siebie, której inni pozazdroszczą. Wart tą cechę pielęgnować.

3. Panna

Mimo że nazwa tego znaku zodiaku może zwiastować brak partnera to jednak sprawy mają się dla panien zazwyczaj inaczej. Kobiety spod znaku panny urodzone we wrześniu czy też drugiej połowie sierpnia przyciągają panów niczym magnez. Mają one zazwyczaj dość delikatną urodę, ale to właśnie ona zachwyca panów.

Delikatne oczy pełne blasku to ogień, który rozpala uczucia. Panowie cenią w pannach to, że są one inne niż kobiety pełne temperamentu. Kobiecość w delikatnym wydaniu to wciąż coś, czego panowie poszukują u swoich przyszłych partnerek.

4. Waga

Kobiety spod znaku waga znane są ze swojej zmiennej natury. Nie jest to cecha negatywna, raczej taka, którą sprytne wagi mogą wykorzystać w życiu codziennym. Waga raz przybiera niewinną pozę, taką która mówi nie mam zamiaru się sprzeczać, to nie w moim stylu.

Natomiast innym razem, kiedy sytuacja tego wymaga waga śmiało staje do walki. Jej wyraz twarzy przestaje być taki niewinny, a słowa stają się mniej słodkie. Takie dwa oblicza wagi są dla panów wyjątkowo ciekawe. Waga zawsze może pokazać się partnerowi z nowej strony.

5. Wodnik

Wodnik to połączenie cech idealnych. Z jednej strony zniewalający wygląd, z drugiej osobowość, która jest mieszanką cech idealnych dla partnera. To właśnie takie zestawienie decyduje o tym, że wodnik może być nazwany kobietą perfekcyjną.

Panie wodniki, które urodziły się w styczniu lub lutym na pewno nie będą musiały długo szukać partnera. Wręcz przeciwnie zazwyczaj może się do nich ustawić nawet cała kolejka, która tylko czeka na okazję, by być razem z kobietą idealną. Wodniki prócz tego, że są wyjątkowo atrakcyjne to jeszcze potrafią myśleć o innych.

W takim stopniu, że wodniki mogą się pochwalić wielką empatią. Taka partnerka u boku to prawdziwe szczęście. To już koniec listy najbardziej pożądanych kobiet zgodnie ze znakami zodiaku.

Zapoznaj się z nią i sprawdź czy Ty także znalazłaś się na tej liście? Czy cechy przedstawione w liście zgadzają się z tymi jakie sama posiadasz? Znaki zodiaku potrafią wiele powiedzieć o każdej kobiecie.

error: Treść zabezpieczona przed kopiowaniem !!