Możesz o tym nie wiedzieć ale być może Twój anioł stróż próbuje się z Tobą skontaktować. Poznaj liczne sygnały, które nam wysyłają

Liczne sygnały, które mogą świadczyć o tym, że twój Anioł Stróż próbuje się z Tobą skontaktować. Poznaj zwiastun jego obecności.

Anioły to istoty duchowe, których nie zobaczysz „gołym okiem”, gdyż emitują fale, które nie są dostępne dla naszej częstotliwości. Są natomiast uważane za duchowych przewodników. Początkowo możemy nie zauważyć ich obecności, jednak aniołowie dają nam znaki, świadczące o tym, że są wśród nas.

Pokazują sie również w snach. Z czasem ilość sygnałów będzie się zwiększać. Dawane znaki i sygnały, często maja wymiar symboliczny. Dzięki temu nadludzkie istoty informują nas o swoim wsparciu i miłości. Często można dotrzec ich obecność w momencie zadawania im pytania w trudnym okresie czasu. Niejednokrotnie same przypominają o swoje obecności.

Poznaj 7 znaków, które świadczą o obecności angielskiej istoty.

Chmury

Twój Anioł Stróż może być obok Ciebie, kiedy zauważysz chmure z wyglądu przypominającą duchowego przewodnika. Anioł chce, abyś go zobaczył i wiedział, że jest obok Ciebie.

Pióra

Często kiedy znajdziesz na swojej drodze pióro jest to znak od anioła. W ten sposób daje Ci sygnał, że Cię wspiera i kocha.

Dzieci i zwierzęta

W obecności istoty anielskiej dzieci i zwierzęta zachowują się bardzo swobodnie. Jesli więc zauważysz, że dziecko patrzy w górę z uśmiechem, może to świadczyć o obecności Twojego Anioła Stróża. Również zwierząta patrzą czasem mogło by się wydawać w przestrzeń. A tak naprawdę widzą kogoś innego, czego my nie potrafimy dostrzec.

Perfumy

Piękny i słodki zapach, który nie wiesz skąd pochodzi, pokazuje, że Anioł jest naprawdę blisko Ciebie.

Błyski światła

Czasami możesz zobaczyć niewiadomo skąd pochodzące błyski świateł, czy też jasne kule. W takim momencie to wyraźny sygnał świadczący, że Anioł jest obok Ciebie. Próbuje Cię podnieść na duchu i uzdrowić.

Muzyka

Słyszany przez Ciebie piękny śpiew i anielska muzyka to wyraźny sygnał obecności Anioła.

Monety

Znalezienie drobnych monet świadczy o tym, że Twój Anioł Stróż Cię prowadzi i wspiera.

error: Treść zabezpieczona przed kopiowaniem !!