Według statystyk, kobiety te są najbardziej atrakcyjne dla mężczyzn.

O atrakcyjności w oczach mężczyzn decyduje nie tylko zewnętrzny wizerunek kobiety, ale także jej cechy osobowości i charakteru.

Dla mężczyzn, którzy są wzrokowcami, liczy się jednak pierwsze wrażenie. Ważna jest piękna sylwetka, atrakcyjne ubranie i dobrze dobrana fryzura. Przyjemny wygląd sprawia, że kobiety są bardziej pewne siebie i mogą osiągać swoje cele w każdej sytuacji.

Równie ważne jest zrozumienie wewnętrznego świata drugiej osoby. Jaką kombinację cech charakteru i wyglądu wskazują znaki zodiaku jako mającą wpływ na atrakcyjność kobiety w oczach mężczyzn?

Szczęśliwie urodzona gwiazda

Magazyn Cosmopolitan donosi, że kobiety spod pewnych znaków zodiaku są szczególnie atrakcyjne dla mężczyzn. Pod uwagę brana jest data urodzenia w okresie wpływu określonej konstelacji gwiazd. Dlatego właśnie Wodnik, Taurus, Bliźnięta i Libra są uprzywilejowane.

Dla postrzegania danej osoby przez otoczenie kluczowy jest czas jej urodzenia. Kobiety urodzone pod korzystnymi znakami zodiaku są atrakcyjne i pociągające, dlatego mężczyźni zwracają na nie większą uwagę.

Pryzmat znaku zodiaku – obraz siebie

Byk

Twoje największe atuty są tym, co daje Ci pewność siebie. Może to być postrzegane przez otoczenie jako zarozumiałość. Cechy narcystyczne są wynikiem Twojej miłości do własnego ciała i pragnienia, aby robić to, co potrafisz najlepiej.

Dbaj o swój wygląd, regularnie dbając o siebie i ćwicząc, by utrzymać dobrą kondycję. Za każdym razem, gdy patrzysz w lustro, jesteś przekonany, że osiągnąłeś sukces.

Bliźnięta

Jesteś stylową kobietą, nawet jeśli pierwsze wrażenie nie jest najlepsze. Nie dostosowujesz się do norm. Jesteś wyjątkowa i wyróżniająca się spośród innych kobiet w Twoim otoczeniu.

Jesteś wyjątkowa w swoim stylu osobistym i osobowości. Twoje nietypowe wybory garderoby podkreślają Twoją indywidualność. Można sądzić, że kieruje Tobą pragnienie sensacji. Ale wiesz, że możesz osiągnąć wyniki, których nikt inny nie jest w stanie osiągnąć.

Panna

Twoja łagodna natura i dziewczęcy urok potęgują wrażenie niewinności. Nie jesteś poważną kobietą, lecz wesołą, beztroską dziewczyną. Bez względu na wiek, zawsze będziesz sprawiać wrażenie młodszej niż jesteś w rzeczywistości. Twoje wesołe usposobienie i spontaniczność we wszystkich działaniach sprawiają, że wydajesz się młodsza. Mężczyźni będą prawiły Ci komplementy, ponieważ kojarzą z Tobą słodkie, pyszne desery.

Waga

Jesteś mistrzynią transformacji i nawet kameleon nie jest w stanie Ci dorównać. Kiedy ludzie Cię widzą, pierwszą rzeczą, o której myślą, jest Twój styl kameleona. Możliwe są niesamowite metamorfozy, co może być bardzo atrakcyjne dla wielu mężczyzn.

W zależności od sytuacji możesz wyglądać jak urocza i skromna dziewczyna lub pewna siebie i elegancka dojrzała kobieta. Twoja umiejętność postrzegania sytuacji wzmocni wpływ podkreślania swoich mocnych stron. Starasz się oczarować wszystkich wokół siebie, a szczególnie mężczyznę, który przykuje Twoją uwagę.

Wodnik

Ten znak charakteryzuje się wyjątkową urodą i idealnym charakterem. Jesteś prawdziwą nagrodą losu, dlatego wzbudzasz wielkie zainteresowanie mężczyzn. Poczucie własnej wartości nie jest równoznaczne z egoizmem. Nawet jeśli jesteś świadoma swoich pozytywnych stron, komplementy mogą sprawić, że poczujesz się zawstydzona. Przedstawiciele płci przeciwnej okazują swój podziw, który przyjmujesz z pewnym zdziwieniem.

Według „Cosmopolitan”, horoskopów kobiet, na sukces w życiu mężczyzny mają wpływ gwiazdy szczęścia. Reszta zależy od umiejętnego korzystania z darów natury.

error: Treść zabezpieczona przed kopiowaniem !!