Jak pozbyć się bólu głowy – ta metoda postawi Cię na nogi

Jak pozbyć się bólu głowy – ta metoda postawi Cię na nogi

Cierpisz na bóle głowy? Dokucza Ci w codziennym funkcjonowaniu ból ramienia czy szyi? Znana od wieków chińska metoda pozwoli Ci już w minutę wrócić do pełnej sprawności. Wystarczy uciskanie tych konkretnych punktów na ciele.

Skąd pochodzi ta metoda?

Autorem tej przełomowej metody walki z bólem jest mistrz Mu Yuchun nauczyciel chińskich sztuk walki, ale także ekspert zajmujący się od wielu lat medycyną chińską. Głównym założeniem stosowanych przez mistrza metod jest istnienie w ludzkim ciele specjalnych punktów.

Każdy z nich znajduje się w takim miejscu, że jest połączony z konkretnymi częściami ciała czy organami. Poprzez delikatne masowanie połączone z uciskaniem jesteśmy w stanie uśmierzyć tymczasowe dolegliwości bólowe, a nawet w dłuższej perspektywie poprawić dobrostan naszego organizmu.

Dłoń, dłoń, dłoń

Znaczna część tych specjalnych punktów znajduje się na dłoniach i stopach. W przypadku bólu głowy, ramienia lub szyi zacznij od delikatnego masażu za pomocą okrężnych ruchów w przestrzeni między kciukiem a palcem wskazującym.

Ramię, zamiast zginać, zacznij masować

Ten specjalny punkt musisz samodzielnie znaleźć. Poznasz go po tym, że nawet przy dotyku o niewielkim natężeniu odczucie będzie sprawiało ból. W przypadku, gdy boli Cię głowa, szyja lub ramię zacznij od masażu tego punktu. Tak samo jak w przypadku dłoni rób to okrężnymi ruchami.

Jest to bardzo prosta metoda, z której możesz korzystać zawsze niezależnie od okoliczności.

error: Treść zabezpieczona przed kopiowaniem !!