Okazuje się że długość palców mówi wiele o Twoim charakterze – Spójrz na lewą dłoń.

Statystyki, badania naukowe, nowe odkrycia nie zawsze są tym co wydaje się w danym momencie najbardziej interesujące.

Są jednak badania naukowe, które wzbudzają zainteresowanie, tak jak w przypadku odkrycia naukowców związanego z ludzką dłonią. To nowe odkrycie dotyczy ukrytych tajemnic ludzkiej psychiki.

W czym tkwi sekret?

Cała sprawa opiera się na palcu serdecznym. To palec, dzięki któremu można sprawdzić ile testosteronu otrzymało się podczas życia płodowego. To bardzo ważna kwestia, ponieważ ilość testosteronu ma wpływ na osobowość.

Jak sprawdzić co mówi o Tobie twoja dłoń? Wystarczy wyprostować lewą dłoń i porównać jej parametry z obrazkami znajdującymi się poniżej.

Na obrazkach występują trzy rodzaje dłoni: A,B i C.

Dłoń typu A, to dłoń w której palec serdeczny jest wyraźnie dłuższy od palca wskazującego. Z kolei dłoń typu B mają osoby posiadające palec wskazujący dłuższy od serdecznego. A jak to wygląda w dłoni typu C? Ten rodzaj dłoni ma palce wskazujący i serdeczny tej samej długości.

Jeśli masz dłoń typu A, czyli palec serdeczny wyraźnie dłuższy od palca wskazującego, to jesteś osobą pełną uroku, posiadasz osobisty czar i zawsze nienaganną prezencję.

Ponadto potrafisz świetnie dogadywać się z innymi ludźmi. Co ważne, Twoje zarobki są zwykle wyższe od zarobków innych ludzi. Masz jednak skłonność do podejmowania ryzykownych decyzji, niekiedy bywasz również dość gwałtowny.

Jeśli masz dłoń typu B, czyli palec wskazujący wyraźnie dłuższy od serdecznego, to jesteś człowiekiem wierzącym w swoje umiejętności i talenty.

Wiara ta może niekiedy przybrać podłoże zbytniego wyidealizowania swojej osoby. potrafisz przewodzić innym osobom, posiadasz naturalne predyspozycje do kierowania innymi ludźmi. Nie lubisz kiedy się Tobie przeszkadza i cenisz sobie czas spędzony w pojedynkę. Twoje zmysły są ponadprzeciętnie rozwinięte, w miłości raczej nie jesteś osobą wykazującą inicjatywę.

Jeśli masz dłoń typu C, czyli palce wskazujący i serdeczny tej samej długości, to jesteś osobą ceniącą sobie pokojowe nastawienie do rzeczywistości, jest w Tobie wiele miłości, potrafisz być dobrym i wiernym partnerem.

Posiadasz umiejętności mediacyjne, jesteś spokojny, a w Twoim życiu panuje równowaga. Nie jesteś typem mówcy, wolisz słuchać niż mówić. Jesteś wrażliwy i potrafisz wczuć się w położenie innych osób.

error: Treść zabezpieczona przed kopiowaniem !!