Najlepszy spalacz tłuszczu wśród napojów: z doświadczenia ludzi, którzy go wypróbowali, wiadomo że naprawdę działa.

Stale rośnie świadomość dotycząca zdrowego odżywiania, a jedną z podstaw – nie tylko w upalne dni – jest dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości płynów.

Przeciętna kobieta powinna każdego dnia przyjmować około dwóch litrów płynów, statystyczny mężczyzna pół litra więcej, a w czasie panowania wyższych temperatur oraz przy wzmożonym wysiłku fizycznym należy tę dawkę oczywiście zwiększać.

Nie samą wodą jednak człowiek żyje, a oprócz niej pożądaną porcję płynów mogą tworzyć również zupy, napoje, mleko i przetworzy mleczne oraz rozmaite koktajle. Te ostatnie szczególnie sprawdzą się podczas odchudzania, wspierając ten proces oraz przyspieszając pojawienie się oczekiwanych efektów.

Poniżej przedstawiamy przepis na naturalny, łatwy i szybki w przygotowaniu koktajl, dzięki któremu łatwiej zredukujesz tkankę tłuszczową, a co za tym idzie stracisz zbędne kilogramy. Osiągnięcie prawidłowej masy ciała będzie prostsze.

Potrzebnych będzie jedynie pięć składników, a do tego blender, sitko oraz szklanka lub kubek w zależności od upodobań. Podstawą napoju jest woda, należy przygotować również świeży ogórek, cytrynę, liście mięty i wspomagający procesy trawienne korzeń imbiru, który ponadto nada wyjątkowego aromatu.

Korzeń imbiru trzeba obrać, do czego użyć można łyżeczki, zeskrobując za jej pomocą jasnobrązową skórkę, a w dalszej kolejności pokroić na nieduże kawałki.

Cząstki imbiru wrzucić do blendera, dodać pokrojonego ogórka, miętę oraz plastry cytryny, po czym wszystkie stałe składniki zalać wodą.

Więcej komponentów już nie jest potrzebnych, a całość należy zmiksować, dopóki konsystencja nie będzie gładka. Po osiągnięciu odpowiedniej konsystencji pozostał już tylko jeden krok, a mianowicie przecedzenie koktajlu przez sitko, po czym będzie gotowy do spożycia.

Można delektować się niedrogim, ale za to skutecznym w walce z nadmiernymi kilogramami napojem. Dodatkowym jego atutem jest orzeźwiający smak.

error: Treść zabezpieczona przed kopiowaniem !!