Lek, który może zabić raka w 48 godzin, a o którym nikt nie mówi.

Ludzie o tym nie mówią, bo nikt jeszcze tego nie używał. Grupa kanadyjskich naukowców znalazła zioło, które może zabić raka w zaledwie 2 dni. Odkryli te informacje na Uniwersytecie w Windsor.

Zauważyli, że herbata z korzenia mniszka lekarskiego zapobiega rozwojowi raka. Lekarz zajmujący się rakiem, który pracował nad tym projektem, postanowił kontynuować swoje badania po odkryciu, że picie herbaty z korzenia mniszka lekarskiego zmniejsza prawdopodobieństwo zachorowania na raka.

Pam Ovadje, studentka uniwersytetu, odkryła wiele zalet tego korzenia. Stwierdziła, że: „Nasz onkolog niedawno poinformował nas, że pacjent z rakiem zauważył znaczące rezultaty dzięki regularnemu piciu herbaty z korzenia mniszka lekarskiego.” Szukając odpowiedzi, przeanalizowaliśmy dane dotyczące używania tej herbaty. Nie byliśmy pewni, czy wierzymy w przekazywane nam informacje.

Mniszek lekarski występuje na całym świecie, więc to niesamowite, że nikt go wcześniej nie zauważył. W laboratorium olejek z mniszka lekarskiego okazał się skuteczny w leczeniu wielu rodzajów raka. Widzieliśmy sukcesy w leczeniu białaczki, raka trzustki i jelita grubego oraz białaczki szpikowej.
Pamela niedawno stwierdziła, że korzeń mniszka lekarskiego jest silnym środkiem przeciwnowotworowym, który nie uszkadza zdrowych komórek w organizmie. Kilka badań wykazało, że skutecznie zmniejsza komórki nowotworowe u myszy przeszczepionych od ludzi.
W 2015 roku ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego był badany w badaniach na ludziach. Ten roślinny lek jest obecnie testowany w fazie 1 badania w leczeniu białaczki lub chłoniaka. Dr Sciarra Pandi jest chemikiem prowadzącym badania; uważa, że ekstrakt jest jednym z najskuteczniejszych naturalnych sposobów leczenia raka.

Ten środek jest we wstępnym etapie badań, ale wydaje się, że ma ogromny potencjał. Wywołuje on apoptozę komórek nowotworowych i sprawia, że popełniają one samobójstwo.

error: Treść zabezpieczona przed kopiowaniem !!