Maseczka do włosów z czterech składników – stosuj codziennie a poprawi ich wzrost w zaledwie tydzień

Masz problem z łysieniem? Wypadają Ci włosy? Nie martw się, problemy te dotyczą co 4 osobę, są to problemy natury estetycznej.

Najczęstszą przyczyną tych zdarzeń jest genetyka, aczkolwiek nie tylko. Inne czynniki to na przykład: starzenie się, nieodpowiednia pielęgnacja włosów, suchość skóry, leki, stres, czy też problemy hormonalne, zła dieta.

Jeśli problem dotyczy nie tylko Ciebie, ale także Twojej najbliższej rodziny, musisz liczyć się z tym, że niestety, ale powodują to Twoje geny, i to Ty jesteś winny. Ale nie martw się. Znaleźliśmy sposób na zahamowanie tego procesu.

Chcesz uratować swoje włosy, a także najbliższych. Musisz już dziś zacząć o nie dbać.

Wiele ludzi nie docenia siły natury jej bogactwa  i kupuje drogie syntetyczne produkty sprzedawane w drogeriach i sklepach na masową skalę. Wpływa na to między innymi znakomity marketing, który zachęca nas do kupna takiego produktu, chociaż nie zawsze jest skuteczny – zdarza się że zamiast pomagać jeszcze bardziej szkodzi.

Takie produkty najczęściej obciążają nam włosy, Proponujemy wypróbowanie domowej w pełni naturalnej maseczki. Sposób jej wykonania jest tani i szybki.

Do wykonania maseczki do włosów potrzebujesz:

  • 1 żółtko jaja,
  • 1 banana,
  • 1 łyżkę stołową miodu, oraz
  • 1 szklankę piwa.

Wykonanie

Wszystkie składniki umieść w miseczce, bądź wysokim naczyniu, następnie wymieszaj wszystko dokładnie mikserem, aż uzyskasz gładką masę. Produkt zastosuj na skórę głowy.

Przez kilka minut wmasuj maskę w skórę głowy. Pozostaw pastę na głowie przez około 60 minut. Następnie umyj głowę.

Powtarzaj ten proces za każdym razem przed umyciem głowy. Zmiany ujrzysz już po tygodniu stosowania. Dzięki regularnemu stosowaniu włosy urosną szybciej, będą odżywione i lśniące.

error: Treść zabezpieczona przed kopiowaniem !!