W końcu odkryto japońską tajemnicę młodego wyglądu – Oto przepis na eliksir młodości.

Piękne ciało i długowieczna młodość to największe z pragnień, które poruszają świat od wieków. Każdy z nas chce być silny, piękny i młody niezależnie od upływającego czasu.

Jedni szukają kamienia filozofów, inni wchodzą w pakt z diabłem, a jeszcze inni poszukują źródła młodości w wielotysięcznych lasach. Wszystkie te drogi znamy, ale są one wytworem ludzkiej wyobraźni i znajdziemy je jedynie na kartach pięknych historii, owianych magią.

Czy zatem zupełnie nie warto ich szukać? Czy lepiej pogodzić się z upływającym czasem i bezczynnie czekać aż wiek odciśnie piętno na naszej twarzy, dłoniach i ciele?

Receptura wiecznej młodości japońskich bogiń

Japońska kultura już dziś znalazła sposób o wiele bardziej przyziemny, ale i skuteczny aby pozostać wiecznie pięknym i młodym. Nie musimy zagłębiać się w staromagiczne księgi, aby dowiedzieć się że substancje które posiadają właściwości przeciwutleniające i pobudzające produkcję kolagenu to recepta na młodość.

Łącząc skwalen, witaminę E oraz kwas linolowy, tworzymy mazidło które jest niczym eliksir młodości. Bazą kremu jest ryż, który po odpowiednim przygotowaniu poprawia pracę serca oraz wyrównuje poziom cholesterolu. Dodając do tego właściwość skwalenu, który zapewnia naszej skórze ochronę przed niechcianym działaniem promieni słonecznych mamy niezawodny sposób na promienistą, miękką i elastyczną skórę.

Eliksir młodości można samemu przyszykować już w domu. Wystarczy tylko posiadać:

  • 3 łyżki ryżu
  • 1 łyżkę miodu
  • 1 łyżkę mleka

Sposób przygotowania

  • ugotuj ryż, następnie odsącz wodę do miseczki. Pozostaw wodę na boku, będzie jeszcze potrzebna do wykorzystania w późniejszym czasie;
  • w osobnym pojemniku starannie wymieszaj ryż, miód i mleko;
  • przelej wodę z ryżu do buteleczki, a mazidło złóż do słoiczka.

Aplikacja

Stosuj zabieg zawsze na uprzednio oczyszczoną skórę. Mazidło rozprowadź po powierzchni twarzy, delikatnie wklepując. Chwilę odczekaj. Następnie zdejmij mazidło z twarzy wodą spod ryżu.

Pamiętaj!

Zabieg musi składać się z obu kroków, aby uzyskać pełny i niezawodny efekt. Woda ryżowa działa na skórę jak tonik. Uspokaja stany zapalne, rozluźnia napiętą skórę oraz pozbywa się nadmiernych antyoksydantów osadzających się na powierzchni skóry, które są odpowiedzialne za tworzenie się zmarszczek.

Tak przygotowane produkty tworzą niezawodny zestaw odmładzający, stosując go dwa do trzech razy w tygodniu odżywiasz i regenerujesz skórę twarzy zachowując piękny i młody wygląd przez długi czas.

error: Treść zabezpieczona przed kopiowaniem !!